Od nas wszędzie blisko 

Drodzy Goście,
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26.02.2021 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii nasz Hotel przyjmuje jedynie Gości podróżujących w celach określonych w rozporządzeniu.

Poniżej przedstawiamy informacje o gościach, dla których możemy świadczyć usługi hotelowe zgodnie z rozporządzeniem oraz informacje o wymaganych dokumentach potwierdzających cel podrózy służbowej:

Uprzejmie informujemy, że do zameldowania w hotelu wymagany jest dokument potwierdzający cel podróży zgodnie z rozporządzeniem.
Prosimy o wysłanie niezbędnych dokumentów potwierdzających cel podróży do dnia wmeldowania do godziny 12:00 na nasz adres mailowy rezerwacja@hithotel.pl lub za pośrednictwem booking.com.
W przypadku, braku możliwości wysłania dokumentów potwierdzających cel podróży zgodnie z rozporządzeniem na adres mailowy lub za pośrednictwem booking.com, dokumenty muszą być okazane w recepcji podczas zameldowania do Hotelu.

W przypadku braku otrzymania dokumentów potwierdzających cel podróży zgodnie z rozporządzeniem rezerwacja może zostać anulowana oraz Hotel ma prawo odmówić świadczenie usług hotelowych.

Więcej informacji można uzyskać w rozporządzeniu: https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000036701.pdf

Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z hotelem.
Zespół Hit***Hotelu.